zerem.maim@gmail.com

7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה

שיפוץ משאבות

המשאבה שלכם משמיעה רעשים מוזרים, נוזלת או תקועה ולא מבצעת את ייעודה? מחלקת שיפוץ משאבות מחברת זרם מים הנדסה בע"מ עם הפתרון עבורכם!

עכשיו הגיע הזמן לטפל במשאבה התקולה ולהחזיר את ההתקן לפעילות. בין שמדובר במשאבות שסופקו והותקנו על ידי זרם מים הנדסה ובין שמדובר בספק אחר, מומלץ לעבוד מול הגורם המקצועי ביותר שיוכל לספק עבורכם שירותי שיפוץ משאבות ואחזקתן מא' ועד ת'.

נגן וידאו
תמונות מהשטח

שירותי שיפוץ משאבות

שירותי שיפוץ משאבות הכולל אספקת חלקי חילוף כמו מסבים איכותיים ומתאימים, מאיצים, אטמים, חלקי גוף המשאבה, ציוד צנרת, אביזרים ועוד. מרגע שזרם מים הנדסה נכנסת לתמונה, מזהה את התקלה, מפרקת את המשאבה התקולה, תקבלו אבחון מקצועי הכולל עלויות ולוחות הזמנים.

שיפוץ חדר משאבות
Play Video about שיפוץ חדר משאבות

שיפוץ חדר משאבות שטבע במים עקב תקלה במאגר, אפשר לראות את המגוף שהוספנו לאבטחה ולמניעת גלישה. החלפה של לוחות חשמל עם וסתי מהירות ושליטה ב-3 משאבות.

שיפוץ המשאבות יכול לכלול החלפת חלקים תקולים כמו מסבים, אטמים, מאיצים וכו' או החלטה להחליף את המשאבה למשאבה חדשה שתסופק על ידנו. בגמר השיפוץ וההתקנה של המשאבה המערכת תעבור בדיקות נדרשות והרצתה וכולל מתן אחריות מלאה למשך תקופת הזמן הרלוונטית למערכת.

חשוב לזכור כי תחזוקה מונעת יכולה למנוע תקלות שבר שמשביתות את המערכת וחוסכת בעלויות ובאי נוחות. סוג ותדירות התחזוקה המונעת תומלץ על ידנו בהתאם לאופי המערכת.

שיפוץ משאבות ביוב ומים

אחד המקרים הנפוצים בשיפוץ משאבות הוא קלקול של משאבת ביוב הנמצאת בחדר משאבות בבניין משותף. משאבת הביוב מחוברת למערכת הניקוז המוניציפלית ומפנה את מי הביוב מהבניין. במקרה של תקלה במשאבה נפלט ריח רע ותחושה של אי נעימות לתושבי הבניין. לכן, חשוב מאוד לבצע תחזוקה מונעת לפי הוראות יצרן על ידי צוות מיומן ומקצועי כדי להימנע מתקלות שבר.

תקלת שבר אכן יכולה לקרות עקב כך שהמערכת עובדת לאורך זמן ובתנאים קשים, יש להתקשר במהירות האפשרית לזרם מים הנדסה ולפתוח קריאה במהירות האפשרית כדי שנוכל לספק עבורכם מענה מהיר ומקצועי ככל הניתן. לאחר שנבין את מהות התקלה נמליץ אם לתקן את המשאבה, להשתמש בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים או לרכוש משאבה חדשה.

במקרה של תיקון המשאבה, העלויות יהיו נמוכות יותר ביחס לרכישת משאבה חדשה. אם הצוות המקצועי של זרם מים הנדסה יבצע את שיפוץ המשאבה היא תחשב טובה כחדשה, והאחריות לתקופה הרלוונטית תינתן במקום. לעיתים מחלקת האחזקה של הרשויות המקומיות הם אלו שמטפלים במשאבות ביוב, תחזוקה שוטפת ובתקלות שבר.

תקלות נפוצות במשאבות טבולות

1. תקלה חשמלית/מכנית במנוע המשאבה

2. רעשים מוזרים מאזור הפיר

3. קרע בצינורות

4. לכלוך במשאבה המונע זרימה תקינה של הנוזל

5. קוויטציה בגוף המשאבה או המאיץ

בכל מקרה של תקלה במשאבת ביוב, משאבת מים טבולה או משאבת ניקוז יש לפנות אל גורם מקצועי ומוסמך שיוכל לספק פתרון מהיר ומידי לתקלה במשאבה. זרם מים הנדסה בע"מ עוסקת בהתקנה ואחזקת משאבות מים ומתמחה בשיפוץ משאבות במקרים של שבר או כשל בתפקוד השגרתי של המשאבה.

התקנה ואחזקת משאבות

חברתנו מציעה שירותי התקנה של משאבות ומערכות שאיבה במקצועיות רבה וניסיון של 30 שנות עבודה, התקנת המשאבות חשובה מאוד ויכולה להשפיע על תנאי השאיבה! שאר האביזרים נבחרים בקפידה ובהתאמה, אנו שותפים לבחירת הציוד שמותאם ללקוח ללא פשרות. ישנן אפשרויות רבות באופי ההתקנה בכדי לתת אפשרות לתחזוקה קלה בהמשך וזאת בחשיבה יצירתית ומקצועיות.

התקנת בורות שאיבה

אנו מספקים שירותי התקנת בורות שאיבה תוך הקפדה על צנרת ואביזרים איכותיים, חשיבה על תחזוקה פרקטית בהמשך ולצרכיו של הלקוח.

אחזקה

אנו מספקים שירותי אחזקה במסגרת חוזה שנתי או קריאת שירות לבחירת הלקוח, למשאבות ומערכות לשימור המערכת וביצוע של אחזקת מנע.

אחזקת מנע הינה אחזקה שוטפת תחת פיקוח ומעקב על המערכות תוך אפיון נקודות רגישות ואפיון תקלות ומניעת בלאי מואץ. באחזקה שוטפת הכוללת ביקורות אפשר למנוע נזקים ובלאי עתידיים ובכך לחסוך הוצאות ואנרגיה (חשמל).

בכדי לבצע אחזקה שוטפת טובה יש להכיר את המערכות היטב על כל חלקיהן ותוך שיפור מתמיד של המערכת, אחזקה טובה היא אחזקה משתלמת במסלול הזמן, לעומת זאת אחזקת שבר שהיא אחזקה במקרה של נזק\תקלה היא אחזקה יקרה ומיותרת.

יש לזכור שמשאבות ומערכות מים צריכות להיות מתוחזקות ע"י בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים ולא ע"י גורמים בהסכמים כאלה או אחרים שאינם מקצועיים.

חשוב מאוד במיוחד בבתים ובניינים משותפים בהם האחזקה מבוצעת ע"י גורמים לא מקצועיים יש להקפיד ולהזמין בעלי מקצוע חיצוניים לביקורת, הן במאגרי המים, ובמערכות השאיבה והצנרת, מערכות אלו יקרות וחשובות מאוד.

חברתנו מעמידה לשרותכם בית מלאכה מתקדם לשיפוץ משאבות מים ומערכות. התמחות במשאבות רבת שנים , אנו משפצים משאבות מכל הסוגים תוך הקפדה על חלפים מקוריים וחומרים איכותיים.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 054-3123555

24 שעות

לפרטים נוספים התקשרו:
054-3123555

24 שעות

דילוג לתוכן