zerem.maim@gmail.com

שד' ההסתדרות 141, חיפה

7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה

תיקון משאבות מים

תיקון משאבות מים הוא עבודה חשובה הדורשת שימוש בכלים מיוחדים, מיומנויות וידע הכולל פירוק המשאבה והחלפת החלקים הפגומים.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במשאבות מים היא שהן מפסיקות לפעול עקב חוסר סיכה. זה המקום שבו תיקון משאבות מים שימושי מכיוון שהוא עוזר למנוע את הבעיה הזו ולחסוך כסף ברכישת חדשות.
משאבות מים משמשות להעברת מים ממקום למקום ולשאיבת מים ממפלס אחד של הקרקע לאחר. עם זאת, משאבות אלו עלולות להינזק לפעמים ולהזדקק לתיקון.

אם המשאבה שלכם הפסיקה לתפקד, אנו בזרם מים נשמח לעזור לכם לבצע תיקון משאבות באופן מקצועי! במקרה של משאבת מים תקולה, אסור לבזבז זמן וכדאי מאוד לטפל בבעיה מול הגורם המקצועי ביותר המיומן בתחום תיקון משאבות מים מא' ועד ת'.

תיקון משאבות מים - זרם מים הנדסה בע"מ

תיקון משאבות מים

תיקון משאבות מים לבניין הוא לא משימה קלה וזה עלול לעלות ביוקר אם אינכם יודעים מה אתם עושים. תיקון משאבת המים היא משימה מורכבת וגוזלת זמן. הסיבה לכך היא שזה צריך להיעשות בצורה נכונה כדי להבטיח שאפשר יהיה להשתמש בו שוב בעתיד.
משאבת מים היא מכשיר מכני המשמש כדי להעביר נוזלים, כגון נוזלים או גזים, דרך צינורות או צינורות אחרים. משאבות מים משמשות בסוגים רבים ושונים של יישומים, כולל במכשירי חשמל ביתיים ומכונות תעשייתיות.

ניתן לחלק את משאבות המים לשני סוגים: משאבות תזוזה חיוביות ומשאבות צנטריפוגליות. משאבת עקירה חיובית משתמשת באימפלר מסתובב כדי ליצור תנועה בתוך נוזל בתוך תא המשאבה על ידי דחיפת נוזל החוצה מצד אחד ומשיכתו לצד השני במהירות גבוהה.

תיקון משאבות מים לבניין הוא שירות הניתן לרוב משקי הבית בישראל. אפשר לתקן משאבות מים בשיטות שונות בהתאם לסוג המשאבה הצריכה תיקון. חלק מהשיטות הללו כוללות: החלפת האימפלר, החלפת מיסבים, החלפת אטם הפיר והאטם והסרת פסולת מבפנים או מבחוץ של בית המשאבה.
תיקון משאבות מים
Play Video about תיקון משאבות מים

תיקון משאבות טבולות

תיקון משאבות טבולות הוא תהליך של תיקון או החלפה של החלקים הפגומים במשאבה טבולה. אפשר לעשות זאת על ידי שימוש במגוון שיטות, כגון חפירת הפסולת והחלפתה בחלקים חדשים, שימוש בחומרים כימיים להמסת הפסולת והחלפתה בחלקים חדשים או שימוש בחומר ניקוי קולי כדי להסיר את הפסולת בלי לפגוע ברכיבים אחרים.
משאבות טבולות הן אחד ממרכיבי הציוד החשובים ביותר במערכת טיפול במים. הם משמשים להעברת מים מגובה גבוה לגובה נמוך יותר. יש צורך לתקן או להחליף משאבות אלו לאחר זמן מה, כי ייתכן שהן לא יפעלו ביעילות כפי שהן אמורות להיות.
תיקון משאבות טבולות הוא משימה קשה בשל החלקים המורכבים והמורכבים הכרוכים בכך. משאבות עלולות להינזק מפסולת, קורוזיה או בעיות אחרות שעלולות להשפיע על הביצועים שלהן. כאשר זה קורה, חשוב לתקן אותם במהירות לפני שהנזק יחמיר.
כדי לתקן משאבה טבולה, חשוב שהמשתמש יוכל לזהות את הבעיה במשאבה ולאחר מכן לתקן אותה. זה יכול להיות קשה בגלל הרעש וחוסר הראות, מה שמקשה על אנשים ללא כל ניסיון בתחום זה.

ישנם אתגרים רבים הנלווים לתיקון משאבה טבולה, כגון:

 • המשאבה שקועה במים וקשה לגשת ולהוציא את המנוע
 • קשה לשנע את המשאבה בגלל גודלה ומשקלה
 • עלות התיקון יכולה להיות גבוהה עקב מורכבות תהליך התיקון

טכנאי משאבות מים

כאשר משאבות מים נשברות, לא תמיד קל למצוא טכנאי משאבות מים שיוכל לתקן אותן. טכנאי משאבות המים בדרך כלל צריכים להיות מיומנים ביותר כדי לתקן את המשאבות השבורות. לדוגמה, ייתכן שהם צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם סוגים שונים של ברגים וברגים.
טכנאי משאבות מים ממלאים תפקיד חשוב בתחזוקת מתקן לטיפול במים והם יכולים גם לתקן או להחליף משאבות ישנות. הם צריכים להיות מסוגלים להבין ולאבחן בעיות במשאבות במהירות וכן לדעת כיצד לתקן אותן.
תפקידו של טכנאי משאבות מים חשוב מאוד בחברה שלנו כיום מכיוון שכמות המים הנשאבת מדי יום הולכת וגדלה ועלינו לוודא כי משאבות אלו פועלות כהלכה. כמו כן, הוא צריך להיות בעל שילוב של כישורים טכניים, ידע מכאני ויכולות פתרון בעיות עם כישורי תקשורת מצוינים.
תיקון והחלפת צנרת
טכנאי משאבות מים - זרם מים הנדסה בע"מ
טכנאי משאבות מים מתקנים ומתחזקים משאבות אלו על ידי החלפת מסננים ותיקון חלקים שבורים. הם גם משתמשים במומחיות שלהם כדי לפתור בעיות שעלולות להתרחש עם משאבה.
בעולם שבו מכונות הופכות לחכמות ויעילות יותר, עבודה אחת שעדיין נעשית על ידי בני אדם היא זו של טכנאי משאבות מים. בעבודה זו, עובדים אנושיים מסוגלים לטפל בכל בעיה שעשויה להתעורר עם המכונה כדי לשמור עליה בצורה חלקה.
לטכנאי משאבות מים יש תפקיד מכריע בתיקון משאבות מים על ידי בדיקת חלקים של משאבה שבורה או פגומה, ולאחר מכן תיקון שלה באמצעות חומרים שונים כמו מתכת או פלסטיק. הם גם עוקבים אחר יעילות משאבות המים כדי לוודא שהן ממשיכות לפעול כראוי.
טכנאי משאבות מים אחראים לתפקוד תקין של משאבות המים בחברה שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של משאבות מים שעליהם לתקן ולתחזק. הם גם צריכים לוודא שלחברה יש מספיק חלקים עובדים כדי שהם יתפקדו כראוי.
טכנאי משאבות מים מועסקים בדרך כלל על ידי תאגידים גדולים עם הרבה עובדים ומפעלי תעשייה באזור. טכנאי משאבות מים צריכים גם להיות מסוגלים לקרוא שרטוטים, לבצע חישובים ולהשתמש בכלים ידניים כמו מפתח ברגים, מברגים, פלייר ופטישים.

מה זה משאבת מים

משאבת מים היא מכשיר המשמש להעברת מים ממקום למקום. זה ידוע גם בתור מנוע, והוא משתמש בבוכנה וצילינדר כדי לדחוף מים דרך צינור. תהליך זה יכול להיעשות על ידי סיבוב ידני של ידית המשאבה או על ידי שימוש במנוע חשמלי.
משאבות מים אינן קלות לתיקון, מכיוון שהן דורשות מיומנויות מתקדמות, ידע במכניקה וכלים מיוחדים. תיקון ידני יכול לקחת עד יומיים בממוצע, בעוד שתיקון מנוע חשמלי יכול לקחת עד שמונה שעות. הסיבות השכיחות ביותר לכשל במשאבות מים הן הצטברות לכלוך על האימפלר או איטום שבור בתחתית גוף המשאבה.
משאבות מים משמשות לשאיבת מים מעלה מהקרקע לתוך מאגר. אם יש לכם משאבת מים שדולפת, חשוב לתקן את הנזילה במהירות לפני שהיא תגרום נזק לבית או לעסק. משאבות מים משמשות לשאיבת מים ממפלס נמוך יותר לגבוה יותר. אם הן מתקלקלות, יש לתקן אותן מהר ככל האפשר.
משאבות מים משמשות לשאיבת מים מנקודה נמוכה לגבוהה יותר. חשוב להחזיק משאבת מים פעילה כדי לשמור על יציבות מפלס המים. עם זאת, אם המשאבה מפסיקה לעבוד, ייתכן שיש בעיה עם זה שצריך לתקן.
משאבת מים עלולה להפסיק לעבוד מסיבות רבות כמו פילטר סתום או ניקוז סתום. הסיבה השכיחה ביותר לכשל במשאבה היא רצועה שבורה שגורמת לה להפסיק להסתובב.

משאבות מים זקוקות לחלקים מכניים כמו גלגלי שיניים ומסבים כדי שיפעלו כראוי. זרם מים יכולים לעזור לכם במשימה זו על ידי מתן שירותים כגון תיקונים והחלפות עבור חלקי משאבת המים הקיימים או השבורים שלך. משאבות מים עלולות להינזק ממגוון גורמים כולל קורוזיה מהסביבה והבלאי מהשימוש. יש להחליף או לתקן את רכיבי המשאבה כאשר הנזק חמור מספיק. זוהי משימה יקרה הדורשת כישורים מיוחדים כמו מומחיות הנדסית.

חשוב לתקן את משאבות המים בהקדם האפשרי כדי שהמערכת לא תתקלקל לחלוטין מה שעלול לגרום לתוצאות חמורות כמו הצפה או זיהום מקורות מי השתייה. משאבת מים ניתנת לתיקון במגוון דרכים, בהתאם לסוג הנזק שנגרם לה. לדוגמה, אם המנוע נשרף, אפשר להחליף אותו בחדש. אם האימפלר שבור, אפשר להחליף אותו בחדש או באמצעות מנוע חשמלי להפעלת המשאבה במקום המנוע המקורי.

משאבות מים הן מכונות פשוטות למדי השואבות מים ממקום למקום. אפשר למצוא אותם בכל משק בית והם חיוניים לחיי היומיום. אם בבעלותכם משאבת מים, חשוב לדאוג לה כדי שהיא תחזיק מעמד לאורך זמן. משאבות מים הן יקרות וככאלה, יש לטפל בהן.
משאבות מים חשובות מאוד בתעשיות רבות. הם מספקים מים נקיים לאנשים לשתות ולהשתמש בהם. הם גם מספקים את הכוח הדרוש להפעלת מכונות כמו מנועים ומדחסים. למשאבות מים יש גם תפקיד חשוב בתהליכים תעשייתיים כמו כרייה וייצור, שם הן עוזרות להפוך חום לאנרגיה מכנית או להעביר נוזלים ממקום למקום.
הסוגים הנפוצים ביותר של משאבות מים כוללים משאבות אימפלרים צנטריפוגליים, מערכות משאבות טבולות, מערכות משאבות מבוססות טורבינה, מערכות משאבות זרימה צירית, וכן מערכות משאבות תזוזה חיוביות המשתמשות בגלגלי שיניים או בוכנות.
כיום, משאבות אלו הולכות ונעשות מתוחכמות ומורכבות יותר. הם הפכו כל כך מסובכים שקשה לאנשים לתקן אותם ללא מכונות יקרות או כישורים מיוחדים. זה הוביל אנשים רבים לחפש את שירותיהם של אנשי מקצוע שיכולים לתקן את המכונות הללו.
כאשר משאבות מים נשברות, זה עלול לגרום לנזק רב לרכוש. ככזה, חשוב שאנשים יוכלו לתקן את משאבות המים שלהם בלי להתקשר לאיש מקצוע. תיקון משאבות מים הוא תהליך שקיים כבר שנים. משאבות אלו נחוצות כדי לסייע בחלוקת המים למשקי בית, חוות ועסקים.

שירותי תיקון משאבות כוללים אבחון מקצועי, מתן הצעת מחיר מסודרת הכוללת את סוג התקלה וצפי משוער למועד סיום תיקון המשאבה. המחיר כולל שימוש בחלקי חילוף לגוף המשאבה. בתום התיקון, תקבלו אחריות מלאה למשך תקופת הזמן הרלוונטית למשאבת המים.

אם נתקלתם במשאבה תקולה שמשמיעה רעשים מוזרים ופולטת ריח רע, אנו ממליצים על ביצוע תחזוקה מונעת בהתאם להוראות היצרן שקיבלתם. במקרים של משאבות ביוב ומים, יהיה כדאי יותר לתקנן שכן העלויות של משאבה חדשה יהיו יקרות יותר בהשוואה לתיקון משאבת מים וביוב.

חברת זרם מים הנדסה בע"מ מטפלת במקרים של תקלות חשמליות, תקלות מכניות במנוע המשאבה, משאבות מים שמשמיעות רעשים מוזרים, קרעים בצינורות, קוויטציה בגוף המשאבה, לכלוך המונע זרימת הנוזלים.

במקרים שבהם זיהיתם תקלה באחת המשאבות העומדת לרשותכם, אנו ממליצים על גורם מקצועי, איש מקצוע בעל הניסיון והמוניטין הנדרשים לשם ביצוע אבחון ראשוני ותיקון המשאבות בעת הצורך.

ישנם חלקים רבים במשאבות המים וכולם דורשים התייחסות ותחזוקה תקופתית לבדיקת תקינותם ומצבם. כפי שכבר הזכרנו, סוג המשאבה והיישום יכתיבו את הבדיקות הרלוונטיות במערכות המים שלכם.

תיקון משאבות מים ומערכות

אנו מתמחים בתיקון משאבות מים מסוגים שונים. אם זיהיתם את המשאבה שלכם ברשימה ואתם מחפשים גורם מוסמך שיוכל לעזור לכם בתיקון התקלה במשאבה, צרו עימנו קשר ונשמח לעזור לכם בהקדם האפשרי. שיפוץ משאבות, תיקון בריכות ביוב, תיקון משאבה לביוב.

 1. משאבות מים
 2. משאבות טבולות
 3. משאבות טבולות לביוב
 4. משאבות ביוב
 5. משאבות טבולות לניקוז
 6. משאבות בבניין
 7. משאבות כיבוי אש
 8. משאבות סחרור למים חמים
 9. מאגרי מים
 10. מיכלי לחץ
 11. לוחות חשמל למשאבות

לפרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 04-8277222

24 שעות

לפרטים נוספים התקשרו:
054-3123555

24 שעות

דילוג לתוכן