zerem.maim@gmail.com

7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה

סילוקית

סילוקית לסילוק שפכים

סילוקית לסילוק שפכים במגוון פתרונות לסילוק שפכים מכיורי מטבח, אסלות ועוד. הסילוקיות הינן פתרון אלגנטי לסילוק שפכים ללא צורך בבור שאיבה ואגירת הביוב ומניעת הפצת ריחות.

ישנן סילוקיות ביתיות ותעשייתיות במגוון פתרונות. חברתנו מייבאת ומשווקת סילוקיות ממיטב יצרני העולם ונותנת שירות ומענה. הסילוקיות נבחרות לפי דרישת הלקוח ואופי ההתקנה.

סילוקית, סילוקיות (Sanitary Pump Stations) היא תחנה קומפקטית להרמת שפכים אוטומטית ללא התערבות מגע אדם לנקודת ניקוז גרביטציונית. הסילוקית מאפשרת ניקוז של מכשירים סניטריים ביתיים כמו אסלה, כיור, אמבטיה, מדיח, מכונת כביסה, ניקוז מי גשמים בלי להביא בחשבון את מיקום רשת הביוב הכללית בבית. ברוב המקרים משתמשים בגרביטציה לניקוז מכשירים סנטרים בבית לתוך מערכת הניקוז הכללית, במקרה של שימוש בסילוקית אפשר לטפל ולעלות את מי השופכין לנקודת ניקוז גרביטציונית.

מערכת סילוקית מורכבת ממיכל הגירה, שסתום אלחוזר, סכינים עוצמתיות לריסוק האלמנטים המוצקים בביוב ומשאבה שמעלה את התכולה לצינור ניקוז גרביטציוני. חשוב שהאלמנטים יהיו בנויים מחומרים עמידים לכימיקלים של ניקוי ושומנים בחום לעיתים עד 95 מעלות. האלמנטים השונים מתוכננים בצורה נכונה למניעת תקלות שבר היכולות להיות מלוות בחוסר נעימות ללקוח.

איך לבחור סילוקית

סילוקית (Sanitary Pump Stations) מספקת פתרון מהיר וזול לסילוק שפכים בבית, במשרד, במחסן ובחצר לעומת כל האלטרנטיבות הקיימות, ובמקרים שנקודת הניקוז נמוכה מהניקוז הגרביטציוני הכללי הוא פתרון יחיד ולכן יש צורך בבחירת נכונה של סוג הסילוקיות ובהתקנתן בשטח.

10 שיקולים שיש להביא בחשבון לפני בחירה והתקנת סילוקיות

  1. המרחק בין הסילוקיות לנקודת הניקוז הגרביטציונית
  2. הפרש הגבהים בין המכשיר הסניטרי לנקודת הניקוז הקרובה
  3. נפח הנוזל שיש לסלק ביממה
  4. סוג הנוזל המפונה, החום המקסימלי של הנוזל המפונה, מכיל שומנים, מכיל כימיקלים וכו'
  5. מספר המכשירים הסניטריים המחוברים אליו
  6. אטימות המכשיר נגד ריחות
  7. אמינות המכשיר לתחזוקת שבר מינימלית
  8. עלות המוצר
  9. מתקין מנוסה ועלות התקנה
  10. תחזוקה ואחריות מהיבואן הרשמי

תקלות נפוצות בסילוקית

בסוגים והיישומים השונים של השימוש בסילוקיות, כגון אסלה, כיור, ניקוז מי גשמים, יכולים להתעורר התקלות הבאות:

סתימה במערכת

במקרה של אי סילוק, סילוק חלקי של הביוב, יכולה להיגרם מסתימה מלאה או חלקית במערכת. ברוב המקרים הסתימה נגרמת על ידי הכנסת נייר טואלט, מגבונים, שערות או פסולת שאינה גריסה בשלמותה על ידי המערכת. התיקון לכך יחסית פשוט, פתיחת המערכת, ניקוי המסננים והמרכיבים השונים. בכל מקרה מדובר בתהליך המלווה בחוסר נעימות, לרבות ריח רע והתעסקות במי שופכין, מומלץ להימנע מחשיפת המערכת לפסולת מסוג זה.

ריח רע

לעיתים יש נזילה מהמערכת של מי שופכין שגורמת להיווצרות ריח רע והצטברות מי השופכין על הרצפה, לכן יש לעבור על הרכיבים השונים המחוברים לסילוקיות ולראות שהמחברים מהודקים היטב ואין נזילה מהם, וכן אין נזילה מגוף הסילוקיות החוצה. במקרה של נזילה של מי שופכין מהסילוקיות, יש להחליף אטמים.

רעשים חריגים מהמשאבה

לעיתים המשאבה משמיעה רעשים חריגים היכולים לנבוע בשל זריקת פסולת שאינה מתאימה למערכת, הגורמת למנוע והסכינים להתאמץ יתר על המידה ולאי תקינות המשאבה.

חיבור הסילוקיות למקור מתח

כאשר לא מתבצע סילוק של מי השופכין והסילוקיות אינן נכנסות לפעולה, יכול להיגרם מבעיות של אספקת מתח קצר או נתק.

תיקון סילוקיות

תיקון סילוקיות באתר הלקוח. התקלות יכולות להיות במערכת שמתחברת לסילוקיות או בסילוקיות עצמן. בכל מקרה מומלץ ליצור קשר עם המתקין שהתקין את המערכת שיאבחן את התקלה וייתן מענה מקצועי ומהיר. בעת התקלה באחד מסוגי הסילוקיות השונות, יש ליצור קשר עם היבואן ולבדוק אם הסילוקיות נמצאות במסגרת האחריות, ולהיוועץ איתו לפתרון הבעיה.

אם נגמרה תקופת האחריות, תוכלו לפנות אל חברת זרם מים הנדסה בע"מ המתמחה בתיקון סילוקיות, התקנה ותחזוקה של סילוקיות ומשאבות מים. בכל מקרה של תקלה, כדאי לפנות לאנשי המקצוע שעובדים ותומכים בדגם הסילוקיות הקיימות בשטחם, וכך תוכלו לקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל.

המחיר

במקרה של תקלות בסוגי הסילוקיות השונות המצריכות שימוש בחלקי חילוף, יש להשתמש בחלקי חילוף מקוריים. אנו בזרם מים הנדסה בע"מ משתמשים בחלקי החילוף האיכותיים ביותר ומאפשרים לכם ליהנות משירותי ההתקנה והחלפת החלקים במחירים לכל כיס.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 054-3123555

24 שעות

לפרטים נוספים התקשרו:
054-3123555

24 שעות

דילוג לתוכן